LZS LIGOTA TURAWSKA
   
 
  TRAMPKARZE

1 kolejka
1 września, 17:00
LKS Groszmal Opole - : - LKS Sokół Bierdzany
1 września, 17:00
LZS Ligota Turawska - : - LZS Szczedrzyk
1 września, 17:00
LZS Piomar Przywory - : - LZS Rajfel Krasiejów
1 września, 17:00
SKALNIK Tarnów Opolski - : - LKS Silesius Kotórz Mały
 
2 kolejka
8 września, 17:00
LKS Sokół Bierdzany - : - LKS Silesius Kotórz Mały
8 września, 17:00
LZS Rajfel Krasiejów - : - SKALNIK Tarnów Opolski
8 września, 17:00
LZS Szczedrzyk - : - LZS Piomar Przywory
8 września, 17:00
LKS Groszmal Opole - : - LZS Ligota Turawska
 
3 kolejka
15 września, 17:00
LZS Ligota Turawska - : - LKS Sokół Bierdzany
15 września, 17:00
LZS Piomar Przywory - : - LKS Groszmal Opole
15 września, 17:00
SKALNIK Tarnów Opolski - : - LZS Szczedrzyk
15 września, 17:00
LKS Silesius Kotórz Mały - : - LZS Rajfel Krasiejów
 
4 kolejka
22 września, 16:30
LKS Sokół Bierdzany - : - LZS Rajfel Krasiejów
22 września, 16:30
LZS Szczedrzyk - : - LKS Silesius Kotórz Mały
22 września, 16:30
LKS Groszmal Opole - : - SKALNIK Tarnów Opolski
22 września, 16:30
LZS Ligota Turawska - : - LZS Piomar Przywory
 
5 kolejka
29 września, 16:30
LZS Piomar Przywory - : - LKS Sokół Bierdzany
29 września, 16:30
SKALNIK Tarnów Opolski - : - LZS Ligota Turawska
29 września, 16:30
LKS Silesius Kotórz Mały - : - LKS Groszmal Opole
29 września, 16:30
LZS Rajfel Krasiejów - : - LZS Szczedrzyk
 
6 kolejka
6 października, 16:00
LKS Sokół Bierdzany - : - LZS Szczedrzyk
6 października, 16:00
LKS Groszmal Opole - : - LZS Rajfel Krasiejów
6 października, 16:00
LZS Ligota Turawska - : - LKS Silesius Kotórz Mały
6 października, 16:00
LZS Piomar Przywory - : - SKALNIK Tarnów Opolski
 
7 kolejka
13 października, 16:00
SKALNIK Tarnów Opolski - : - LKS Sokół Bierdzany
13 października, 16:00
LKS Silesius Kotórz Mały - : - LZS Piomar Przywory
13 października, 16:00
LZS Rajfel Krasiejów - : - LZS Ligota Turawska
13 października, 16:00
LZS Szczedrzyk - : - LKS Groszmal Opole






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twój adres email:
Twoja strona:
Twoja wiadomość:

1 % PODATKU
 
Okienkko logowania nie jest wyświetlane, ponieważ dodatek "Ukryte strony" nie został aktywowany na tej stronie
Reklama
 
NASTEPNY MECZ
 
12.10.2014 godz. 15.00
A KLASA
VICTORIA DOBRZYN - LIGOTA TUR
NAJLEPSI STRZELCY
 
8 M.Kozlowski
4 P. Sobotta
4 P.Slepecki
1 D.Lipp
TRANSFERY
 
PRZYCHODZA:
M.Malenczak (Polonia Glubczyce)
K.Gajowiec (Iskra Zapowy)
P.Sobotta (slask Lubniany)


ODCHODZA:
T.Kozuchowski (Olesno)
P.Hanuszewski (Glubczyce)
D.Gasiorowski (Gronowice)
K.Kaczor (Gronowice)
 
Lacznie stronę odwiedziło już 968493 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
LZS LIGOTA TURAWSKA