LZS LIGOTA TURAWSKA
   
 
  JUNIORZY

L.p.

Gospodarz

X

Gość

Wynik

I Kolejka wtorek 31.08.2010 r. godzina 17.30

1.

LZS PIOMAR PRZYWORY

X

LZS GRODZIEC

 

2.

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

X

 

LZS LIGOTA TURAWSKA
 

3.

LZS FIORENTINA NAKŁO

X

LZS CHRZĄSTOWICE

 

4.

KS

START DOBRODZIEŃ

X

LKS GROSZMAL OPOLE

 

5.

LZS GRUDZICE

X

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

 

II Kolejka piątek

03.09 2010 r. godzina 17.00

6

LZS GRODZIEC

X

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

 

7

LKS GROSZMAL OPOLE

X

LZS GRUDZICE

 

8

LZS CHRZĄSTOWICE

X

KS START DOBRO

DZIEŃ
 

9

 

LZS LIGOTA TURAWSKA

X

LZS FIORENTINA NAKŁO

 

10

LZS PIOMAR PRZYWORY

X

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

 

III Kolejka piątek

10.09.2010 r. godzina 17.00

11

LZS UNIA RASZOWA_ DANIEC

X

LZS GRODZIEC

 

12

LZS FIORENTINA NAKŁO

X

LZS PIOMAR PRZYWORY

 

13

KS

START DOBRODZIEŃ

X

 

LZS LIGOTA TURAWSKA
 

14

LZS GRUDZICE

X

LZS CHRZĄSTOWICE

 

15

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

X

LKS GROSZMAL OPOLE

 

IV Kolejka piątek

17.09.2010 r. godzina 17.00

16

LZS GRODZIEC

X

LKS GROSZMAL OPOLE

 

17

LZS CHRZĄSTOWICE

X

LZS SILESIUSS

KOTÓRZ MAŁY
 

18

 

LZS LIGOTA TURAWSKA

X

LZS GRUDZICE

 

19

LZS PIOMAR PRZYWORY

X

KS START DOBRODZIEŃ

 

20

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

X

LZS FIORENTINA NAKŁO

 

V Kolejka piątek

24.09.2010 r. godzina 16.30

21

LZS FIORENTINA NAKŁO

X

LZS GRODZIEC

 

22

KS START

DOBRODZIEŃ

X

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

 

23

LZS GRUDZICE

X

LZS PIOMAR PRZYWORY

 

24

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

X

LZS LIGOTA TURAWSKA

 

25

LKS GROSZMAL OPOLE

X

LZS CHRZĄSTOWICE

 

VI Kolejka piątek

01.10.2010 r. godzina 16.30

26

LZS GRODZIEC

X

LZS CHRZĄST

OWICE
 

27

LZS LIGOTA TURAWSKA

X

LKS GROSZMAL OPOLE

 

28

LZS PIOMAR PRZYWORY

X

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

 

29

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

X

LZS GRUDZICE

 

30

LZS FIORENTINA NAKŁO

X

KS START DOBRODZIEŃ

 

VII Kolejka piątek

08.10.2010 r. godzina 16.30

31

KS

START DOBRODZIEŃ

X

LZS GRODZIEC

 

32

LZS GRUDZICE

X

LZS FIORENTINA NAKŁO

 

33

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

X

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

 

34

LKS GROSZMAL OPOLE

X

LZS PIOMAR PRZYWORY

 

35

LZS CHRZĄSTOWICE

X

LZS LIGOTA TURAWSKA

 

VIII Kolejka piątek

15.10.2010 r. godzina 16.00

36

LZS GRODZIEC

X

LZS LIGOTA TURAWSKA

 

37

LZS PIOMAR PRZYWORY

X

LZS CHRZĄSTOWICE

 

38

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

X

LKS GROSZMAL OPOLE

 

39

LZS FIORENTINA NAKŁO

X

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

 

40

KS START DOBRODZIEŃ

X

LZS GRUDZICE

 

IX Kolej

ka piątek 22.10.2010 r. godzina 15.30

41

LZS GRUDZICE

X

LZS GRODZIEC

 

42

LZS SILESIUSS KOTÓRZ MAŁY

X

KS START DOBRODZIEŃ

 

43

LKS GROSZMAL OPOLE

X

LZS FIORENTINA NAKŁO

 

44

LZS CHRZĄSTOWICE

X

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC

 

45

LZS LIGOTA TURAWSKA

X

LZS PIOMAR PRZYWORY

 





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twój adres email:
Twoja strona:
Twoja wiadomość:

1 % PODATKU
 
Okienkko logowania nie jest wyświetlane, ponieważ dodatek "Ukryte strony" nie został aktywowany na tej stronie
Reklama
 
NASTEPNY MECZ
 
12.10.2014 godz. 15.00
A KLASA
VICTORIA DOBRZYN - LIGOTA TUR
NAJLEPSI STRZELCY
 
8 M.Kozlowski
4 P. Sobotta
4 P.Slepecki
1 D.Lipp
TRANSFERY
 
PRZYCHODZA:
M.Malenczak (Polonia Glubczyce)
K.Gajowiec (Iskra Zapowy)
P.Sobotta (slask Lubniany)


ODCHODZA:
T.Kozuchowski (Olesno)
P.Hanuszewski (Glubczyce)
D.Gasiorowski (Gronowice)
K.Kaczor (Gronowice)
 
Lacznie stronę odwiedziło już 968493 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
LZS LIGOTA TURAWSKA