LZS LIGOTA TURAWSKA
   
 
  TERMINARZ

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Polonia Domaszowice 0-6 LZS Kościerzyce 23 sierpnia, 17:00
Victoria Dobrzyń 2-1 Olimpia II Lewin Brzeski 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Łosiów 1-1 TOR II Dobrzeń Wielki 23 sierpnia, 17:00
Stal Osowiec 0-1 Start Jełowa 24 sierpnia, 17:00
Polonia Przylesie 1-2 LZS Popielów 24 sierpnia, 17:00
Unia Murów 0-2 Orzeł Olszanka 24 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 3-0 LZS Brynica 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

LZS Kościerzyce 3-1 LZS Brynica 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Olszanka 1-2 LZS Ligota Turawska 31 sierpnia, 17:00
LZS Popielów 4-0 Unia Murów 31 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 9-1 Polonia Przylesie 31 sierpnia, 17:00
TOR II Dobrzeń Wielki 3-3 Stal Osowiec 31 sierpnia, 17:00
Olimpia II Lewin Brzeski 0-3 Pogoń Łosiów 31 sierpnia, 17:00
Polonia Domaszowice 3-0 Victoria Dobrzyń 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7 września

Victoria Dobrzyń - LZS Kościerzyce  
Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice  
Stal Osowiec - Olimpia II Lewin Brzeski  
Polonia Przylesie - TOR II Dobrzeń Wielki  
Unia Murów - Start Jełowa  
LZS Ligota Turawska - LZS Popielów  
LZS Brynica - Orzeł Olszanka  

Kolejka 4 - 14 września

LZS Kościerzyce - Orzeł Olszanka  
LZS Popielów - LZS Brynica  
Start Jełowa - LZS Ligota Turawska  
TOR II Dobrzeń Wielki - Unia Murów  
Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Przylesie  
Polonia Domaszowice - Stal Osowiec  
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów  

Kolejka 5 - 21 września

Pogoń Łosiów - LZS Kościerzyce  
Stal Osowiec - Victoria Dobrzyń  
Polonia Przylesie - Polonia Domaszowice  
Unia Murów - Olimpia II Lewin Brzeski  
LZS Ligota Turawska - TOR II Dobrzeń Wielki  
LZS Brynica - Start Jełowa  
Orzeł Olszanka - LZS Popielów  

Kolejka 6 - 28 września

LZS Kościerzyce - LZS Popielów  
Start Jełowa - Orzeł Olszanka  
TOR II Dobrzeń Wielki - LZS Brynica  
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Ligota Turawska  
Polonia Domaszowice - Unia Murów  
Victoria Dobrzyń - Polonia Przylesie  
Pogoń Łosiów - Stal Osowiec  

Kolejka 7 - 5 października

Stal Osowiec - LZS Kościerzyce  
Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów  
Unia Murów - Victoria Dobrzyń  
LZS Ligota Turawska - Polonia Domaszowice  
LZS Brynica - Olimpia II Lewin Brzeski  
Orzeł Olszanka - TOR II Dobrzeń Wielki  
LZS Popielów - Start Jełowa  

Kolejka 8 - 12 października

LZS Kościerzyce - Start Jełowa  
TOR II Dobrzeń Wielki - LZS Popielów  
Olimpia II Lewin Brzeski - Orzeł Olszanka  
Polonia Domaszowice - LZS Brynica  
Victoria Dobrzyń - LZS Ligota Turawska  
Pogoń Łosiów - Unia Murów  
Stal Osowiec - Polonia Przylesie  

Kolejka 9 - 19 października

Polonia Przylesie - LZS Kościerzyce  
Unia Murów - Stal Osowiec  
LZS Ligota Turawska - Pogoń Łosiów  
LZS Brynica - Victoria Dobrzyń  
Orzeł Olszanka - Polonia Domaszowice  
LZS Popielów - Olimpia II Lewin Brzeski  
Start Jełowa - TOR II Dobrzeń Wielki  

Kolejka 10 - 26 października

LZS Kościerzyce - TOR II Dobrzeń Wielki  
Olimpia II Lewin Brzeski - Start Jełowa  
Polonia Domaszowice - LZS Popielów  
Victoria Dobrzyń - Orzeł Olszanka  
Pogoń Łosiów - LZS Brynica  
Stal Osowiec - LZS Ligota Turawska  
Polonia Przylesie - Unia Murów  

Kolejka 11 - 9 listopada

Unia Murów - LZS Kościerzyce  
LZS Ligota Turawska - Polonia Przylesie  
LZS Brynica - Stal Osowiec  
Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów  
LZS Popielów - Victoria Dobrzyń  
Start Jełowa - Polonia Domaszowice  
TOR II Dobrzeń Wielki - Olimpia II Lewin Brzeski  

Kolejka 12 - 16 listopada

LZS Kościerzyce - Olimpia II Lewin Brzeski  
Polonia Domaszowice - TOR II Dobrzeń Wielki  
Victoria Dobrzyń - Start Jełowa  
Pogoń Łosiów - LZS Popielów  
Stal Osowiec - Orzeł Olszanka  
Polonia Przylesie - LZS Brynica  
Unia Murów - LZS Ligota Turawska  

Kolejka 13 - 23 listopada

LZS Ligota Turawska - LZS Kościerzyce  
LZS Brynica - Unia Murów  
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie  
LZS Popielów - Stal Osowiec  
Start Jełowa - Pogoń Łosiów  
TOR II Dobrzeń Wielki - Victoria Dobrzyń  
Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Domaszowice
1 % PODATKU
 
Okienkko logowania nie jest wyświetlane, ponieważ dodatek "Ukryte strony" nie został aktywowany na tej stronie
Reklama
 
NASTEPNY MECZ
 
12.10.2014 godz. 15.00
A KLASA
VICTORIA DOBRZYN - LIGOTA TUR
NAJLEPSI STRZELCY
 
8 M.Kozlowski
4 P. Sobotta
4 P.Slepecki
1 D.Lipp
TRANSFERY
 
PRZYCHODZA:
M.Malenczak (Polonia Glubczyce)
K.Gajowiec (Iskra Zapowy)
P.Sobotta (slask Lubniany)


ODCHODZA:
T.Kozuchowski (Olesno)
P.Hanuszewski (Glubczyce)
D.Gasiorowski (Gronowice)
K.Kaczor (Gronowice)
 
Lacznie stronę odwiedziło już 968493 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
LZS LIGOTA TURAWSKA